INFO

GRAPHIC PROJECT WWWDESIGNS!

26. dubna 2015 v 0:09 | Weni


Dlouho jsem vám říkala o projektu WWWDESIGNS - s Victoriou a Wer. Konečně dneska jsme blog otevřely a všechno o projektu se dočtete tam!

Je to sice projekt, kde vás budeme učit grafiku, ale nebude to žádné nudné čtení dlouhých návodů. Návod si můžete pustit živě na youtube každou sobotu a tvořit grafiku společně s námi. Doufám, že se vás zapíše co nejvíc, protože to podle mě opravdu bude stát za to. Navíc v tomto projektu můžete i soutěžit s ostatními blogery a nakonec třeba vyhrát design.

VYHODNOCENÍ NÁBĚRU WARDROBE

2. dubna 2015 v 16:41 | Weni

Po dlouhém rozhodování jsem se nakonec rozhodla a do wardrobe jsem vzala 2 blogyTěm, které jsem nevzala, se omlouvám, ale nějak jsem se rozhodnout musela.

NÁBĚR WARDROBE

21. března 2015 v 19:52 | Weni

Článek zveřejňuju sice o den později, ale nakonec jsem se rozhodla, že to sem dám až dneska. Náběr nechám otevřený ode dneška 21.3. do 31.3.2015 a 1.4. udělám vyhodnocení! Nemám nějaké speciální pravidla nebo požadavky - jak má být blog starý, o čem nebo o kom má být, ani mi nezáleží na vaší návštěvnosti. Stačí když se zapíšete a když se mi váš blog bude líbit, vyberu vás ♥ Budu asi brát ohled i na fotky, aby třeba celebrita, o které máte blog, neměla 2 photoshooty.

Do komentářů vyplň:
♣ Přezdívka
♣ Tvůj blog
♣ Jak dlouho máš blog?
♣ O kom máš blog
♣ Po jaké době bys chtěl/a měnit designy?

GRANDEA.BLOG.CZ!

15. března 2015 v 16:26 | Weni

Nechci tady dělat nějakou obří reklamu nebo tak, ale ráda bych vám jenom oznámila, že jsme s blair. otevřely nový a jediný český blog o Arianě Grande♥. Pokud máte Ari rádi, budeme rádi za návštěvu :) Na blogu jsme pracovaly celé dva dny a teď už je oficiálně otevřen! :) Jinak ten dokonalý design nám dělala FoXx, takže ještě jednou jí za něj moc děkuju ♥ ♥
 
 

Reklama